O firmie

Spółka EDF Ekoserwis Sp. z o.o. powstała z połączenia dwóch spółek zależnych EDF Polska o podobnym profilu działalności - Renevis Inżynieria Środowiska Sp. z o.o. i Przedsiębiorstwa Produkcyjno-Handlowego Utex Sp. z o.o., spółek z ponad 25-letnim doświadczeniem w branży. EDF Polska to część Grupy EDF, światowego lidera w produkcji energii elektrycznej, największego zagranicznego inwestora w sektorze produkcji energii elektrycznej i ciepła.

Naszą Misją jest zapewnienie Klientom produktów na bazie UPS i usług, przy efektywnym połączeniu rozwiązań ekologicznych i ekonomicznych oraz poszanowaniu wartości Grupy EDF.

Jesteśmy ekspertem  w zakresie zagospodarowania ubocznych produktów spalania, a także świadczenia kompleksowych usług (w obszarach nawęglania, odpopielania,  zarządzania składowiskami) na rzecz elektrociepłowni i elektrowni. Rocznie zagospodarowujemy ok. 2 mln ton ubocznych produktów spalania. Świadczymy usługi na terenie  7 jednostek z Grupy EDF Polska. Posiadamy 3 zakłady produkcyjne w Rybniku, Częstochowie i Kamieniu k. Wrocławia.


 

EDF EKOSERWIS